Продавец Швидкий АРТ- ДРУК развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
292 отзыва
Швидкий АРТ- ДРУК
+380667197501
+380667197501
  • 1
  • 2
  • 3

Плотерна порізка на власному обладнанні.Співвідношення якості, ціни і швидкості друку гарантуємо.

  • Услуга

200 грн./кв.м

+380667197501
Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Плотерна порізка на власному обладнанні.Співвідношення якості, ціни і швидкості друку гарантуємо.
Плотерна порізка на власному обладнанні.Співвідношення якості, ціни і швидкості друку гарантуємо.Услуга
200 грн./кв.м
+380667197501
Менеджер

Описание

Чому саме Ми?

- співвідношення якості, ціни і швидкості.

- плотерна порізка проводиться на власному обладнанні

- короткі строки, швидко і якісно.

з доставкою по усій території України.

- послуга індивідуальної розробки дизайну вашого макету (платно)

Плотерна порізка - це вирізка фігурних зображень і написів з різних видів плівки на спеціальному обладнанні - ріжучому плоттері. Плотерна порізка плівки використовується для створення наклейок, красивої і оригінальної зовнішньої і внутрішньої реклами. Фігурні зображення і написи привертають більше уваги і дозволяють отримувати більше клієнтів для Вашого бізнесу.

  1. Підготовка макета. Для плоттерной порізки використовуються тільки файли у векторному форматі. Ви можете підготувати макет самостійно, але перед запуском в роботу наші фахівці повинні його обов'язково перевірити, щоб там не було ніяких зайвих ліній, непотрібних елементів або інших технічних недоробок, які можуть зіпсувати плівку.Або Ви можете замовити розробку дизайну у наших фахівців. Вони мають великий досвід роботи, можуть створити гарний макет і правильно підготувати його до порізки.
  2. Плотерна порізка плівки. Спочатку в каттер встановлюється плівка певного виду, далі точно виставляються початкові мітки координат різу і запускається процес фігурної вирізки плівок.
  3. Вибірка плівки. Після того, як плотерна порізка завершена, потрібно прибрати зайву плівку, щоб на підкладці залишилося тільки потрібне зображення або напис. Це робиться вручну, за додаткову доплату. На даному етапі важливо акуратно і точно прибирати зайве, щоб не пошкодити основне зображення або текст. Вибірка великих і дрібних елементів коштує по-різному.
  4. Прикатка монтажної плівкою. Після того, як закінчена вибірка і на підкладці залишилися тільки потрібні елементи, всю поверхню малюнка з невеликим запасом покривають спеціальною прозорою монтажної плівкою. Вона має потужний клейовий шар і елементи надійно чіпляються до її поверхні. При поклейці акуратно знімається непотрібна основа, наклейку переносять на потрібну поверхню, відокремлюючи від монтажної плівки

Більше товарів і послуг на svudkujartdruk.com.ua.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за номерами телефонів:

📲0667197501

Прорахунок та консультація безкоштовні

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Информация для заказа

  • Цена: 200 грн./кв.м